Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Łętowice - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z garażem 50,61m - Tarnów - Mościce Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 50,61m2, zlokalizowane w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

UL.LWOWSKA ,NA SKLEP, NA ZAKŁAD FRYZJERSKI, BARDZO DOBRE MIEJSCE HANDLOWE 35 M2, wejście z ulicy , sala handlowa, zaplecze socjalne z wc i umywalką. Ogrzewanie elektryczne. Czynsz 2.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, zadbane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy mieszczącej się przy ul. Wojtarowicza. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania dąbrowa tarnowska Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym, zlokalizowane w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

48,13 zł/m²23 m² 1 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal/pawilon do wynajęcia W centrum dąbrowy tarnowskiej. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 23m2, położony w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

61,76 zł/m²34 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Bernardyńska Obecnie lokal zajęty, do przejęcia od pażdziernika 2026 r - przez wiele lat prosperował w tym miejscu komis - sklep - do wynajecia lokal 34 m2 dla ; kosmetyczki.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,78 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: znajduje się w nowym budynku z windą oraz garażem podziemnym. mieszkanie na I piętrze. w skład pomieszczeń wchodzą: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wejherowska

Reda(Łętowice + 25 km)

25 000 zł250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

licencja 438 Polecamy do wynajęcia trzykondygnacyjny, podpiwniczony budynek komercyjny położony w Redzie przy ul. Wejherowskiej, bezpośrednio przy głównej trasie Rumia-Wejherowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

9,99 zł/m²130,15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwo do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku dworca pkp Bogumiłowice na działce o nr. 59/8 obr.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,65 m² 44,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z dużym narożnym balkonem. Lokalizacja: bolszewo to prężnie rozwijająca się miejscowość na obrzeżach Małego Trójmiasta. Połączenie z Wejherowem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łętowice

Łętowice,pomorskie

2 150 zł54 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe w miejscowości Łętowice - 5 minut od Krokowej! Mieszkanie w trakcie wykańczania. Będzie gotowe i w pełni wyposażone w dniu wydania.