Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Łętowice - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane

Piaskówka,Tarnów(Łętowice + 11 km)

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,50 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,31 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie z balkonem. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Kazimierza Dzięcielskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajdują się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! W cenie mieszkania miejsce postojowe W garażu podziemnym! Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo(Łętowice + 23 km)

2 000 zł46,30 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46,30m2 w świetnej lokalizacji Wejherowa. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem oraz sypialni. Lokalizacja: skm, mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 53 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Tarnów, ul. Gen. Bora Komorowskiego. Oferuję do wynajęcia bez pośredników, komfortowe, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Strusina,Tarnów(Łętowice + 11 km)

1 500 zł43,92 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowane mieszkanie mieści się przy u. Św. Faustyny 6a. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, w spokojnej, zielonej okolicy. W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łętowice

Łętowice,pomorskie

2 150 zł54 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe w miejscowości Łętowice - 5 minut od Krokowej! Mieszkanie w trakcie wykańczania. Będzie gotowe i w pełni wyposażone w dniu wydania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij